Zaproszenie na konferencję z zakresu gender studies do Wrocławia

przez | 6 marca 2022

Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na konferencję Płeć to płeć? Współczesne dyskursy i praktyki genderowe, która odbędzie się we Wrocławiu 27 października 2022 roku.

Organizator*zy*ki piszą: Płeć to płeć? Współczesne dyskursy i praktyki genderowe będzie już dziesiątą konferencją organizowaną przez pracowników Zakładu Socjologii Płci i Rodziny Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Socjologicznym o. Wrocław. Wcześniejsze spotkania były poświęcone społeczno-kulturowym aspektom płci, ciała i cielesności, seksualności, intymności, emocji, rodzicielstwa oraz różnych form relacji międzyludzkich. Tym razem chcielibyśmy powrócić do tematyki pierwszej konferencji i zająć się płcią w kontekście dyskursów oraz praktyk społecznych.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie UWr  [KLINIJ PLAKAT]