Zakończone przewody doktorskie w OBSS UW

przez | 20 lipca 2021

Miło nam poinformować, że wiosną i latem tego roku sukcesem zakończyły się dwa przewody doktorskie realizowane w Ośrodku Badań Społecznych nad Seksualnością ISNS UW.

Rafał Morusiewicz uzyskał stopień doktora na podstawie rozprawy „Pomiędzy oporem a asymilacją: strategie queer w polskim filmie po 1989”. Promotorem rozprawy był dr hab. Jacek Kochanowski, prof. UW, a recenzowali ją: prof. dr hab. Małgorzata Radkiewicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego i dr hab. Dorota Majka-Rostek, profesorka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wiktor Dynarski natomiast obronił rozprawę pod tytułem „Doświadczenia trans męskości w Polsce i na Słowacji”. Promotorem także był dr hab. Jacek Kochanowski, prof. UW, a recenzentkami dr hab. Małgorzata Bieńkowska, profesorka Uniwersytetu w Białymstoku oraz dr hab. Anna Kłonkowska, profesorka Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie gratulujemy!