Nowa książka prof. Ryzińskiego

przez | 17 czerwca 2020

Prof. ucz. Remigiusz Ryziński, członek Rady Naukowej OBSS, wydał właśnie swoją najnowszą książkę: „MOJE ŻYCIE JEST MOJE
OPOWIEŚCI O WOLNOŚCI I POŻĄDANIU„. Jka czytamy na stronie wydawnictwa Czarne:

„Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu, przez kina porno i kluby go-go, po zmysłowe rytuały shibari. Moje życie jest moje to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna, intymna i szczera, wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu, który pochłania, zawłaszcza, a czasem niszczy. Historia o tym, kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują, jak w odważnym seksie objawia się to, co najbardziej ludzkie: namiętność, egocentryzm, zachłanność, a także żarliwa, niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie, w których opowiadający mówi: „Moje życie jest moje”. Albo: „Mój seks to ja”.

Poniżej recenzja ksiązki autorstwa prof. Moniki Płatek.

[youtube url=”https://youtu.be/BHTXoQ1TVkc” width=”600″ height=”400″ responsive=”yes” autoplay=”no” mute=”no” title=”” class=””]